444 54 70 - info@plantus.com.tr Doğanın Laboratuvarından.

Plantus HEMLAX

İÇERİK BİLGİSİ
Sarı halile (Terminalia sp.)
Soğan (Allium cepa)
Sinameki yaprağı (Cassia acutifolia)
Tere (Lepidium sativum)
Arap Zamkı (Acacia arabica)
UYARILAR
Plantus HEMLAX ilaç değildir. Gıda takviyesidir. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Yeterli ve dengeli beslenme ile tüketilmelidir. Tek başına bütün besin ihtiyaçlarınızı karşılamaz. Takviye edici gıdalar normal gıda yerini tutmaz. Hastalık ilaç kullanımı, gebelik ve emzirme durumu sırasında lütfen doktorunuza danışınız.
Kullanımın ilk birkaç günü boyunca, gaz birikimi ve artmış şişkinlik oluşabilir. Bu semptomlar genellikle devam eden tedavi ile kaybolur. İshal, özellikle yüksek dozlarda kullanıldığında ortaya çıkabilir. Daha sonra dozaj günde iki veya üç şekillendirilmiş dışkı elde edecek şekilde ayarlanmalıdır.

KULLANIM ŞEKLİ
Günde 1 tablet alınız veya doktorunuzun önerisine göre kullanınız.
Cam şişede 60 tablet olarak yer almaktadır.

 

İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir. Detaylı bilgi için 444 54 70 danışma hattımız üzerinden destek alabilirsiniz.

Bu Üründe Yer Alan Bitkiler

Her bir bitkinin genel sağlığına, gelişimine, optimum güç ve kaliteyi sağlamak için hasat zamanı da dahil olmak üzere her açıdan dikkat ederek formüllerimizi oluşturmaktayız.

6-2 başlık

DİĞER ÜRÜNLER

Özünü doğadan alan sağlığı koruyucu ve destekleyici ürünlerle hayatın her anında ve her döneminde ihtiyaç duyduğunuz gücü ve iyiliği doğanın laboratuvarından sizlere sunuyoruz.