444 54 70 - info@plantus.com.tr Doğanın Laboratuvarından.

Plantus ALPİNA

İÇERİK BİLGİSİ
Fesleğen (Ocimum basilicum)
Hünnap (Zizyphus jujuba)
Galanya (Alpinia galanga)
Meyan kökü (Glycyrrhiza glabra)
Zencefil (Zingiber officinale)
Darıfülfül (Piper longum)
Kebabiye (Piper cubeba)
UYARILAR
4-10 yaş grubu çocukların, 11 yaş ve üstü yetişkinlerin kullanımına uygundur. Plantus ALPİNA ilaç değildir. Gıda takviyesidir. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Yeterli ve dengeli beslenme ile tüketilmelidir. Tek başına bütün besin ihtiyaçlarınızı karşılamaz. Takviye edici gıdalar normal gıda yerini tutmaz.
Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Hamilelik ve emzirme döneminde hastalık sırasında veya ilaç kullanımı durumlarında doktorunuza danışınız. Tüketim tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız. Kuru ve serin yerlerde muhafaza ediniz. Doğal içeriği nedeni ile çökme olabilir. Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. 

 

KULLANIM ÖLÇÜSÜ
4-10 yaş: Sabah ve akşam tok karnına 2.5 ml kullanılması tavsiye edilir.
10+ yaş:  Sabah ve akşam tok karnına 5 ml kullanılması tavsiye edilir.


NET MİKTAR: 100 ML

İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir. Detaylı bilgi için 444 54 70 danışma hattımız üzerinden destek alabilirsiniz.

Bu Üründe Yer Alan Bitkiler

Her bir bitkinin genel sağlığına, gelişimine, optimum güç ve kaliteyi sağlamak için hasat zamanı da dahil olmak üzere her açıdan dikkat ederek formüllerimizi oluşturmaktayız.

6-2 başlık

DİĞER ÜRÜNLER

Özünü doğadan alan sağlığı koruyucu ve destekleyici ürünlerle hayatın her anında ve her döneminde ihtiyaç duyduğunuz gücü ve iyiliği doğanın laboratuvarından sizlere sunuyoruz.