444 54 70 - info@plantus.com.tr Doğanın Laboratuvarından.

PLANTUS '' Sağlıklı Yaşamın Sırrı; Ayurveda '' EĞİTİMİ

Ayurveda  geniş bir sağlık sistemidir; bununla birlikte, sağlıklı yaşam için basit yönergeler sunar.  Ayurveda’nın amacı yaşam tarzı uygulamaları, doğal terapiler, bitkisel takviyeler yoluyla zihin ve bedenin dengesi yoluyla iyi bir yaşama yaklaşmaktır.

Ayurveda kişiselleştirilmiş, bütünsel yaşam tarzı çözümleriyle dengeyi ve uyumu sağlayarak sağlığın korunmasını ve hastalığın önlenmesini amaçlamaktadır. Dünya Sağlık Örgütü Ayurveda'yı eksiksiz, doğal bir sağlık sistemi olarak kabul etmektedir.

Plantus Ayurveda Eğitimi ile Ayurvedayı yakından öğrenmenize destek oluyoruz. Ayrıca eğitiminizi sürdürerek, iyileştirme yolculuğunda sizlere destek olacak programımızı sunuyoruz. Ayurveda sisteminin başkalarına öğretilmesiyle, şifa biliminin yani Ayurveda'nın herkese faydalı olacağına inanıyoruz.

Bedeni, zihni ve ruhu nasıl iyileştireceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için Plantus Ayurveda eğitim programına aşağıdaki form üzerinden kayıt oluşturabilirsiniz. Eğitimlerimiz online ya da grup toplantıları şeklinde gerçekleşmektedir.

 

EĞİTİM PROGRAMI İÇERİĞİ

 

PLANTUS AYURVEDA EĞİTİMİNDEN KİMLER YARARLANABİLİR?

 

EĞİTMEN

Doçent Dr. Hasib Sheikh

 

Bizimle İletişime Geçin

Yolladığınız mesajla ilgili size net bilgi verebilmemiz için, lütfen formu eksiksiz doldurunuz.